top of page

Proč to, že Aleš Lamka začal brát steroidy může být problém... (RANT)

Nevím jestli tento příspěvek nebude trochu kontroverzní pro tento blog, jelikož jsme chtěli psát jen o cvičení, ale dle mého názoru se i toto týká cvičení. Myslím si to proto, že Aleš má v České republice velký dosah a tak může ovlivnit spoustu lidí.


Předem říkám, že toto není žádný hejt. Aleš je skvělý sportovec a má mnoho úspěchů v kulturistice a fitness. Je to určitě i skvělý trenér pro většinovou populaci, protože jeho vědomosti jsou vážně dobré.

Jen jeho poslední rozhodnutí může dle mě vyvolat pár problémů...

Právě protože má Aleš Lamka takový dosah na sociálních sítích a zveřejnil, to že se dal na temnou stranu cvičení.


Tak to může ovlivnit spoustu mladých kluků aby udělali něco podobného. Jelikož Aleš sdílí na svém YouTube kanálu a instagramu jen samé pozitivní věci = rostou mu svaly jako z vody (x kilogramů za měsíc - což neudělal už pár let, takovém progres), jí si jako pán přes 4000kcal (kdo by nechtěl jíst tolik :D), z vyhořelého naturála je teď energií sršící uživatel steroidů.

A to je malý výčet toho co na svých "sockách" sdílí.

Naštěstí teda neříká přímo co bere a v jakých dávkách, ale rozhodně by měl i sepisovat negativa a ukazovat, že to není tak lehké a fajn jak momentálně popisuje.


Jelikož realita je taková, že Aleš má skvělou genetiku a trénuje přes 10 let, takže si počkal prakticky na správnou dobu kdy s tímto začít. Navíc už má postavený barák a založenou rodinu. Kdo z vás toto vše má vyřešeno? Aby s klidným srdcem mohlo začít sypat jako Aleš? Moc asi ne.

Největším problémem zde je ten, že přes 90% lidí takový progres nikdy mít nebude, protože na to nebudou mít genetiku a i přes to, že tam něco "pošlou", tak budou pořád vypadat jako naturální cvičenci = zkusí zvýšit dávky =. začarovaný kruh, ze kterého se špatně dostává.


To by bylo pro tento článek asi vše. Jen takové malé zamyšlení. Pořád jak říkám, Aleš je skvělý sportovec a několikrát to za svojí kariéru ukázal.

3 180 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page